icon

Tinder

11.22.0 için
Android

3.9

36

Etrafındaki ilgi çekici insanları bul

6.3M

Bu uygulamayı oyla

+18

Tinder yakınlarınızda aynı zevklere sahip olduğunuz insanlarla tanışmanızı sağlayan bir uygulamadır. Bu kişilerle direk olarak uygulama aracılığıyla konuşabilirsiniz bile.

Tinder basit bir şekilde diğer kullanıcıları gösterir. Aslında, basit oluşu bu programı tanışma programlarının zirvesine taşımıştır. Giriş yaptığınızda, başka bir kullanıcının fotoğrafını görürsünüz ve eğer beğenirseniz daha fazla fotoğraf ve bilgi için profile tıklayabilirsiniz. Daha sonra, beğendiyseniz sağa taşırsınız, beğenmediyseniz sola taşırsınız.

Bu basit iki hareket ile- sağa sola taşıma- kolayca Tinder hesabınızda saniyeler içerisinde beğendiğiniz kişileri ve beğenmediklerinizi filtrelersiniz. Bu nedenle, Tinder hesabınızda kullandığınız fotoğrafınız oldukça önemlidir, çünkü fotoğrafınız diğer kullanıcılar tarafından görülür ve diğerlerinin sizin hakkınızda algıları diğer uygulamalara oranla daha çok etkilenir.

Tinder'da bulunan diğer filtreleme seçeneklerinde (ki bunlar da oldukça kolaydır), ilgilendiğiniz maksimum mesafenin yanısıra, cinsiyet ve yaş aralığını belirtirsiniz. Örneğin, uygulamada 18-28 yaş arası 5 kilometre veya daha yakın mesafede yaşayan erkekleri görebilirsiniz.

Tinder kolay ve rahat kullanımı sayesinde sevgili bulmak için harika bir programdır. Sadece beş dakika içerisinde, ne aradığınıza bağlı olarak güzel vakit geçirebileceğiniz düzinelerce insan bulabilirsiniz.
Gereksinimler

Android 2.2 veya üstü sürüm gerektirir.

X